Склад Громадської ради




Перелік громадських організацій, учасників Громадської Ради

 

№ з/п

Прізвище, ім’я та по батькові кандидата

Найменування інституту громадянського суспільства

Комисія

1.

Агурєвніна Юлія Генадіївна

громадська організація “Народжені вільними”

5

2.

Бондарев Вадим Анатолійович

Краматорська міська громадська організація “Українська спілка ветеранів Афганістану” (воїнів-інтернаціоналістів)

 

3.

Борозенцев Сергій Вікторович

громадське об’єднання “Вітчизна”

Голова комісії 1

4.

Власенко Сергій Андрійович

Донецька обласна громадська організація ветеранів повітряно-десантних військ “Союз десантників”

 

5.

Володченко Юлія Миколаївна

Краматорська міська дитяча громадська організація “Центр дозвілля дітей-інвалідів Дивосвіт”

Секретар

6

6.

Гаков Сергій Олександрович

відокремлений підрозділ громадської організації “Всеукраїнський центр допомоги учасникам АТО”

3

7.

Джулай Валентина Анатоліївна

місцевий осередок Всеукраїнської громадської організації “Асоціація ветеранів державної податкової служби України” м. Краматорська

7

8.

Зубенко Володимир Антонович

релігійна громада церква божа “Ісуса Христа” м. Краматорська Донецької області

Зам голови ГР

6

9.

Зуяков Андрій Іванович

громадська організація “Екологія промислового регіону”

 

10.

Іванов Олександр Олександрович

громадська організація “Центр розвитку майбутнього”

Голова комісії 2

11.

Карабутка Наталія Василівна

Краматорська міська організація профспілки працівників освіти і науки України

 

12.

Ковалевський Сергій Вадимович

Краматорська міська громадська організація “Асоціація випускників та друзів КІІ-ДДМА”

 

13.

Кондратюк Сергій Іванович

громадська організація “Клуб підприємців Краматорська”

Голова комісії 7

14.

Косенко Олександр Васильович

громадська організація “Донецьке обласне козацьке з’єднання Українського реєстрового козацтва”

3

15.

Коцаренко Володимир Федорович

Краматорська міська громадська організація “Клуб Краєзнавець”

 

16.

Лісковий Сергій Дмитрович

громадська організація “Клуб випускників Донбаського міжрегіонального центру професійної реабілітації інвалідів”

6

17.

Любович Ігор Володимирович

громадська організація “Донецька обласна федерація альпінізму”

 

18.

Мельников Едуард Михайлович

громадська організація “Союз ветеранів АТО Донбасу”

2

19.

Нижник Сергій Григорович

первинна профспілкова організація публічного акціонерного товариства “Новокраматорський машинобудівний завод”

 

20.

Олійник Олег Валерійович

релігійна організація “Релігійна громада Християнська церква ”Нове життя” м. Краматорськ Донецької області”

Голова комісії 5

21.

Онищук Євген Васильович

громадська організація “Антикризовий медіа-центр”

 

22.

Подибайло Володимир Олексійович

громадська організація “Рідна країна”

 

23.

Поляков Сергій Семенович

громадська організація “Центр правової допомоги та консультацій”

Зам. Голови ГР

24.

Проніна Анастасія Ігорівна

громадська організація “Чесний Краматорськ”

Голова комісії 4

25.

Романцова Марина Миколаївна

громадська організація “Хто, якщо не ти”

 

26.

Ростовська Наталія Миколаївна

благодійна організація “Благодійний фонд ”Спасіння”

Секретар

 

27.

Сергієнко Володимир Олександрович

громадська організація “Школа реального бізнесу”

Голова комісії 3

28.

Сидоренко Ірина Василівна

громадська організація “Краматорські бджілки”

6

29.

Смирнов Сергій Володимирович

громадська організація “Наш Краматорськ”

3

30.

Стрєльников Роман Миколайович

громадська організація “Краматорський центр громадянських ініціатив при Донбаській державній машинобудівній академії ”СЛОН”

7

31.

Тітомир Наталія Вікторівна

місцевий благодійний фонд допомоги бездомним тваринам “Друг”

4

32.

Устименко Віра Іванівна

Краматорська міська громадська організація “Світоткаля”

 

33.

Хейфец Вікторія Дмитрівна

громадська організація “Районне інвалідно-пенсіонерне товариство “Данко”

4

34.

Чепелєва Світлана Олександрівна

громадська організація “Асоціація жінок ПАНІ”

Голова ГР

35.

Черногор Станіслав Анатолійович

Краматорська міська громадська організація “Фонд розвитку громади”

Голова комісії 6

 

Президіум ГР:

Голова ГР – Чепелєва Світлана Олександрівна

Зам. Голови ГР – Зубенко Володимир Антонович

Зам. Голови ГР – Поляков Сергій Семенович

Секретар ГР – Ростовська Наталія Миколаївна

Секретар ГР – Володченко Юлія Миколаївна

 

Перелік постійних коміссій ГР:

1. Комісія з питань законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, звернення громадян та регуляторної політиці. (Голова комісії – Борозенцев С.В.)

2. Комісія з питань житлово-комунального господарства, використання комунального майна, впровадження енергозберігаючих технологій. (Голова комісії – Іванов О.О.)

3. Комісія з питань промисловості, транспорту та зв’язку, з економічних питань, розвитку середнього та малого бізнесу, побутового та торгового обслуговування. (Голова комісії – Сергієнко В.О.)

4. Комісія з питань з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища, містобудування та архітектури. (Голова комісії – Проніна А.І.)

5. Комісія з питань охорони здоров’я, освіти, культури, спорту, сім`ї та молоді. (Голова комісії – Олійник О.В.)

6. Комісія з питань соціального захисту. (Голова комісії – Черногор С.А.)

7. Комісія з питань соціально-економічного розвитку, планування, бюджету, фінансів (Голова комісії – Кондратюк С.І.)



Обновлен 18 ноя 2016. Создан 04 ноя 2016