Гарний початок роботи
11.11.16 відбулася перша зустріч новообраного комітету Громадської Ради. Був присутній секретаріат і всі голови комісій, крім Олійник О.В (з поважної причини). Однієї години активної роботи вистачило для обговорення опрацьованих питань порядку денного, але не вистачило для обговорення, не менш важливих питань з різного, тому ми вирішили продовжити роботу в понеділок.
Хочу звернутися до членів Громадської Ради з пропозицією прочитати опубліковані проекти двох документів і дати свої рекомендації (РЕГЛАМЕНТ Громадської Ради при виконавчому комітеті Краматорської міської ради та ПОЛОЖЕННЯ Про постійні комісії громадської ради при виконавчому комітеті Краматорської міської ради). Документи подані у формі, зручній для виправлень. А так само взяти участь у складанні планів комісій, в яких ви відобразіть завдання, над якими будете працювати в 1 кварталі 2017 року.
Присутні підтримали ініціативу продовжувати проведення круглих столів з представниками виконавчого комітету, тому чекаємо від суспільства питання для обговорення під час цих зустрічей. Для членів Громадської Ради, на facebook , створений чат, в якому є посилання на таблицю – «Склад Громадської Ради». Для швидкого реагування з будь-якого питання переконливо наполягаю на обов’язковому заповненні граф даної таблиці: впишіть адреси електронної пошти та перевірте телефони. Будь ласка.Создан 12 ноя 2016